فانتازیو فاز اول

ارسال شده در ۱ خرداد ۱۳۸۹ توسط پژمان

هورا، هورا، هورا. دیشب همون طور که قول داده بودم با صفر شدن شمارنده معکوس سایت، فانتازیو افتتاح شد. در واقع آنچه که هفته های گذشته در اولویت بود طراحی و یا ساختار سایت نبود، بلکه اکوسیستم، مذاکره با آدمهای مختلف و نهایتا امکان سنجی قضیه برای ایران بود. فانتازیو با عنوان اولین شتاب دهنده خاورمیانه و شمال آفریقا پا به میدون گذاشته. اهداف ما کار در حوزه عملی هست تا نظری و برنامه های مختلفی هم براش داریم که فاز به فاز می بریم جلو..

من از صمیم قلب امیدوارم که بتونم با ایجاد این فضا به آن هدفی که در ذهنم برای مملکتمون ایران هست برسم. به زودی همگان رو هم درگیر این شبکه کارآفرینی خواهیم کرد و اعتقادی که همیشه داشته ام: اگردر قالب کار گروهی بخواهیم پروژه ای را انجام بدهیم حتما خواهد شد و مثال بارز آن برگزاری کنفرانس های من در شهرهای مختلف است که تماما توسط شما دوستان برنامه ریزی و پی گیری شده است.

سه خبر برای افتتاح فاز اول فانتازیو دارم. بخش شتاب دهنده از اول خرداد یعنی همین امروز شروع به کار کرده. فاتنازیو عنوان درشت اولین شتاب دهنده خاورمیانه و شمال آفریقا رو به دوش می کشه . بخش مشاوره با بازبینی کامل، مجموعه راهنماها و مشاورانی که باهاشون قرار داد داریم و همچنین نحوه تعامل با اکوسیستم فانتازیو، بازگشایی شده است. ما اعتقادی به تک مشاوره نداریم و شما باید وارد مجموعه شوید تا نهایتا به هدف نهایی خود برسید.

راستی در حال حاضر استخدام هم می کنیم. به یک دستیار شخصی نیازمندم که باهوش باشه و سریع و بتونه از پس کارها بربیاد و صد در صد هم به کارآفرینی علاقه مند باشه و البته تمام وقت. اطلاعات بیشتر رو توی سایت می تونید مشاهده کنید. من قول می دم که در این چند ماه هر دو، سه هفته یکباری شماره با راه اندازی قسمتهای مختلف فانتازیو غافلگیر کنم. بچه های وبلاگ نویس هم این مطلب رو منتشر کنن و به اشتراک بگذارن یا به سایت لینک بدن خیلی خوبه که میزان آگاهی رسانی رو ببره بالا. مرسی


4 نظر برای “فانتازیو فاز اول”

 1. رضا نظریان گفت:

  تبریک پژمان جان . سایت عالیه . برای کار من هم در خدمتم ، در قسمت بحث های سایت و این چیزها . حضوری/غیر حضوری . به هر حال ، پیش رویه عالی انشالله داشته باشی

 2. مانی گفت:

  ای ول هیپیپ هورا

 3. مانی گفت:

  سلام به پژمان عزیز تبریک میگم
  امیدوارم همیشه توی ایران از این جور فعالیتها رو ببینیم.
  واقعا خسته نباشی
  خدا قوت

 4. احسان گفت:

  سلام.تبریک میگم پژمان جان.من برای کار در خدمتم.امیدوارم یک رابرت کیوساکی ایرانی و حتی بالاتر بشی..پیش به سوی موفقیت….هورا….

نظر خود را ثبت کنید