شمارش معکوس بازگشایی فانتازیو

ارسال شده در ۲۵ ارديبهشت ۱۳۸۹ توسط پژمان

ایمیل های زیادی دریافت کردم درباره فانتازیو و سوالاتی که علاقه مندان داشته اند. پشت صحنه فانتازیو کارهای زیادی داره اتفاق می افته اما برای آنکه اطلاعات سایت کاملا به روز بشه نیاز به چند روز داریم که محتوا و طراحی را تمام کنیم. از این رو اگر الان به صفحه اصلی خانه کارآفرینی فانتازیو مراجعه کنید، شمارش معکوس راه اندازی سایت را خواهید و برای آنکه همگی شما و هموطنانی که به مقوله کارآفرینی علاقه مند هستند، برای من ارزش بسیاری دارید از شما خواهش می کنم که در صفحه مربوطه  جمله ای یادگاری بنویسید و برای ما ارسال کنید. تمام این جملات در پایگاه داده ما ثبت می شوند و سعی می کنیم در زمان بازگشایی رسمی شرکت، تابلویی از این نوشته ها سفارش داده شود تا در دفاتر فانتازیو نصب گردد.

یادمان باشد، خانه کارآفرینی فانتازیو با عنوان اولین شتاب دهنده خاورمیانه و شمال آفریقا، در صدد ایجاد اکوسیستمی است که در آن همه برنده اند. ما سعی می کنیم با رسیدن به اهداف خودمان و همچنین ثمره بخشیدن به تلاش جوانان این مرز و بوم در قالب اجرا کردن ایده ها، بال و پر دادن به مبحث کسب و کار خانگی و کارآفرینی بانوان و همچنین مطرح کردن نام کشور عزیزمان ایران، ثابت کنیم که ما می توانیم و در این راه دست تک تک شما را می فشارم. خانه کارآفرینی جایگاه تک تک کسانی است که می خواهند ارزش بیافرینند و نقشی در این مهم داشته باشند. هرگونه بازخورد و انتقاد مثبت را هم می پذیریم. پس فعلا بروید و جمله ای به یادگار برای شرکتی بگذارید که هدفش ایجاد حداقل یک دفتر در تمام کشورهای دنیاست.


8 نظر برای “شمارش معکوس بازگشایی فانتازیو”

 1. نونو گفت:

  چه ایده خوبی 🙂 من نوشتم یادگاری . موفق باشید

 2. محمود گفت:

  خیلی عالیه، تبریک میگم زنده باشی پژمان جان

 3. پانته آ گفت:

  منتظریم پژمان

 4. مانی گفت:

  سلام پژمان عزیز من خیلی کنجکاوم ببینم چی میشه
  منو تیم شرکتم داریم 1 ایده نو رو عملی میکنیم
  درخواست کمک داریم ازت
  خوشحالیم که ایرانی

 5. مانی گفت:

  جوانی شمع ره کردم که جویم زندگانی را نجستم زندگانی را و ،گم کردم جوانی را

 6. طراحی وب سایت گفت:

  سلام. من یکی دو سالی هست که با فانتازیو و شما و برادرتان آشنایی دارم. در سخنرانی مربوط به سئو هم شرکت کردم. الان رفتم تو صفحه اصلی سایت یک بخش بود به اسم جمله یادگیری … جریان این چی هست؟

 7. مانی گفت:

  سلام
  امیدوارم از ثانیه هاتون لذت ببرین
  ما منتظریم،
  واقعا انتظار خیلی سخته

 8. رضا نظريان گفت:

  خيلي عاليه . خيلي ذوق و شوق دارم . به اميد موفقيت فانتازيو

نظر خود را ثبت کنید