سلام رشت

ارسال شده در ۸ خرداد ۱۳۸۹ توسط پژمان

دو روز مهمان هموطنان شهر رشت خواهم بود. برنامه قرارها برای بازدید از مرکز رشد و پارک علم و فن آوری هماهنگی شده است.  یک همایش هم با عنوان ” از ایده تا اجرا و نقش شتاب دهنده” خواهیم داشت که در تاریخ دوشنبه دهم خردادماه از ساعت 10 تا 12 در پارک علم و فن آوری – ساختمان انتظام برگزار خواهد شد. مثل همیشه همایش رایگان و قاعدتا حضور برای همگان باید آزاد باشه. برای اطلاعات بیشتر با پارک یا مرکز رشد آی سی تی تماس بگیرید.

ایران جدا کشور پهناوریه و هر تکه از آن، مردمان خودش و آداب و فرهنگ خودش رو داره. اجرای یک طرح  با توجه به این اختلاف فرهنگی و نحوه معیشتی جدا کار آسانی نیست. یعنی وقتی قضیه حرفه ای و کار جدی میشه تازه متوجه میشی که نه تنها ایران فقط تهران نیست بلکه کلی انرژی و وقت هم باید بگذاری برای شناخت آنچه که در ذهن مردمان و جوانان آن شهر و استان می گذره. طبیعتا من هم دقیقا در همین فاز هستم و امکان سنجی مراکز استان در راس امور قرار داره که با تکمیل ده مرکز استان و یا شهرهایی که به نظر پتانسیل بالاتری برای قضیه کارآفرینی از نظر جمعیتی و از نظر تعداد استارتاپ دارند، خاتمه خواهد یافت.  بعد از بازگشت به استکهلم، باید بازبینی بسیار دقیقی برای نحوه همکاری با شهرستانها داشته باشم و فاز اول کاریم تمام می شود. به امید خدا بعد از نتیجه گیری از سری اول مذاکرات، خیلی زود به ایران بازخواهم گشت برای ادامه کار. حرف پیش نباشه امسال یه پام ایرانه، یه پام آن طرف آبها. از همه کسانی هم که در این مسیر من رو یاری می دهند و صمیمانه و بدون چشمداشت در کنارم هستند، بسیار سپاسگزارم .


6 نظر برای “سلام رشت”

 1. مانی گفت:

  هیپیپ هورا هیپیپ هورا
  سلام پژمان جان
  خیلی خوشحالیم که میای به استان ما
  از اینکه امروز صداتو شنیدم هم خیلی خوشحالم.
  امیدوارم همیشه موفق باشی

 2. مانی گفت:

  http://www.gstp.ir
  این سایت پارک علم و فناوری گیلان
  چند روزی هستش که این سایت بالا نمی یاد
  من زنگ زدم بهشون ولی فعلآ درست نشده
  الان باید اطلاع رسانی بشه ولی متاسفانه پارک گیلان داره ضعیف عمل میکنه

 3. hashem wolf گفت:

  با سلام
  امید وارم رشت بهت خوش بگذره !!

  اگر شد شرکت میکنم حتما !

 4. مانی گفت:

  سلام دوست عزیزم پژمان
  امروز سمینارتون توپ بود
  عالی عالی عالی عالی
  به امید دیداری مجدد

 5. کیان گفت:

  سلام پژمان جان می خواستم دو تا سوال ازت بپرسم. یکی اینکه آیا در بندرعباس که موقعیتهای زیادی برای کار آفرینی و سرمایه گذاری داره سمینار نمی ذاری؟؟
  و سوال دومم هم اینه که چطوری می شه تو قسمت آکادمی سایت فانتازیو ثبت نام کرد؟؟
  اگر می شه لطفا در مورد سایت فانتازیو توضیحات بیشتری بده.
  ممنون از لطفت و کمکی که به ما می کنی

 6. پژمان گفت:

  چنانچه شرایط برگزاری کنفرانس در هر شهری از کشور عزیزمان ایران مهیا بشه با کمال میل و افتخار سفر خواهم کرد. بنابراین خود بچه های بندر باید آستین بالا بزنند. زمان و مکان کلاسهای کارآفرینی فانتازیو از طریق خبرنامه و یا وبلاگ به آگاهی شما خواهد رسید.

نظر خود را ثبت کنید