از فانتازیو چه خبر – مرداد 89

ارسال شده در ۲ شهريور ۱۳۸۹ توسط پژمان

هرچند که تمامی اخبار رسمی فانتازیو از طریق وبلاگ فانتازیو اعلام همگانی میشه اما اینجا خودمونی تره و راحت ترم. امرداد، ماه خیلی خوبی برای فانتازیو بوده است. اول اینکه ما اکانت تویتر خانه کارآفرینی فانتازیو رو راه اندازی کردیم. حتما ما رو دنبال کنید. در ضمن چنانچه جزو دنبال کنندگان و به قولی فالوورهای این اکانت باشید شانس داشتن یک “شبح” رو خواهید داشت. برای اطلاعات بیشتر راجع به گجت شبح و فروشگاه فانتازیو به این پست وبلاگ مراجعه کنید. . من خودم یه دونه از اینا روی میزم دارم و خیلی باهاش کیف می کنم. گفتم بد نباشه به پاس احترام به یکی از دنبال کنندگان اکانت تویتر فانتازیو، یه یادگاری به نفر برنده بدم. البته طبیعتا نو و دسته اولش رو 🙂

این مدت ایمیل خیلی داشتم پیرامون زمان برگزاری کارگاه های آموزشی. پس از مذاکرات با مجتمع فنی تهران،  همکاری ما رسما در این ماه شکل گرفته است و تمامی کارگاه ها در محل مجتمع برگزار میشه. فعلا هفت کارگاه در تهران برگزار می کنیم و مدرس همه کارگاه ها هم خودم هستم. زمانش هم از سوم مهرماه تا نهم مهرماه خواهد بود و از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر. این کارگاه ها عصاره دانش و تجربه ای است که دوست دارم به بچه های داخل کشور ارائه بشه تا چیزی از همتاهایشون در خارج از مرزها کم نداشته باشن و سعی کردم همه مباحث عملی و کاربردی باشه چون از تئوری خوشم نمیاد و همچنین مباحث بومی شده که طبیعتا با توجه به فضای کشورمان دانشجویان این دوره ها بتونن ازشون استفاده بکنن. توضیحات کامل کارگاه ها از قبل در آکادمی فانتازیو برای اطلاع علاقه مندان بوده است.

در پی این هستم که در شهرستانها هم کارگاه ها برگزار بشوند ولی هیچ قولی نمی تونم بدم چون مذاکرات هنوز در ابتدای کار هست. طبیعتا از پتانسیل مجتمع فنی برای برگزاری در شهرهایی که نمایندگی دارند، پس از هماهنگی های اولیه استفاده خواهم کرد و در شهرستانهایی که نمایندگی ندارند در حال رایزینی با بعضی شرکتها برای برگزاری آنها هستم. دیگه بقیه اش برمیگردد به سرعت عمل شرکتها. هماهنگی کلا کار جدا طاقت فرسائی هست و مستلزم زمان هست. اما خوشبختانه کارگاه های تهران برگزار میشه. پس فعلا این تاریخ رو در تقویمتون ثبت کنید و خودتون رو برای کلاسها آماده کنید. در هفته آینده نحوه ثبت نام رو به اطلاعتون خواهم رسوند.


برچسب ها: ,

3 نظر برای “از فانتازیو چه خبر – مرداد 89”

 1. مانی گفت:

  سلام بر پژمان عزیز
  منتظر این خبر بودم
  منتظر شروع کلاسها خیلی خوشحالم که دار شروع میشه حتما میام

 2. ایمان گفت:

  سلام. از شنیدن این خبر خیلی خوشجال شدم. بی صبرانه منتظر برگزاری این کلاسها در مشهد هستم.

 3. سیما گفت:

  با سلام

  خوشحال کننده است.

  رشت هم نمایندگی مجتمع فنی رو داره . کاش بشه کارگاه ها رو توی رشت هم برگزار نمایید. با تشکر

نظر خود را ثبت کنید