اولین تور کارآفرینی فانتازیو

ارسال شده در ۱۳ شهريور ۱۳۸۹ توسط پژمان

توجه: تاریخ برگزاری تور به پنج شنبه 25 شهریورماه انتقال داده شده است.

حتما یادتون میاد که چندی پیش درباره برگزاری تورهای کارآفرینی فانتازیو نوشتم. در مجموعه خانه کارآفرینی فانتازیو یک سری فعالیتهای اجتماعی داریم که سعی می کنیم در هر فصل اجرا کنیم و محیطی ایجاد باشه برای تبادل نظر و گفتگو و راه حل های عملی و کاربردی برای کارآفرینان چه در زمینه جهانی و چه در زمینه مشکلات و مزایای کارآفرینی در داخل کشور. یکی از بهترین این فرصتها همین تورهای کارآفرینی هستند. خوشبختانه پس از معرفی یکی از دوستان بسیار گرانقدرم توانستیم با موسسه ای یک همکاری مشترک برای برگزاری تور طبیعت گردی داشته باشیم. طبیعتا با توجه به کمبود وقت اکثر دوستان تور را یک روزه انتخاب کرده ایم که مشکلی از نظر زمان بندی و کار اتفاق نیفته.

هدف تور کارآفرینی: ایجاد یک موقعیت برای آشنایی  با همفکران، بحث  و نظر راجع به کارآفرینی در داخل ایران، نحوه کمک خانه کارآفرینی فانتازیو به شما برای راه اندازی استارتاپ (شرکت نوپا)، ایجاد قراردادهای همکاری با شما، بحث پیرامون شرکتهای نوپای وبی و اکوسیستم کارآفرینی و نقش شتاب دهنده ها می باشد.  با همیدگر آشنا می شویم و ایده های همدیگر را می شنویم و بازخورد می دهیم، شرکتهای نوپای آی سی تی مورد بحث قرار خواهند گرفت و محیطی هست که هر آنچه که دل تنگت می خواهد راجع به مقوله کارآفرینی بگویید و نظر دیگران را هم پرس و جو کنید. هدف اصلی تور، گردشگری نیست اما از آنجا که ایران ما بسیار زیباست طبیعتا مدت زمانی هم برای گشت و گذار اختصاص داده می شود

تاریخ: پنج شنبه 25 شهریورماه 1389

هزینه: 48 هزار تومان. کسانی که تا انتهای وقت اداری روز یکشنبه  هفته آینده ثبت نام کنند به آنها تخفیف تعلق می گیرد و مبلغ پرداختی 45 (چهل و پنج )هزار تومان می باشد. مبلغی از هزینه پرداختی هر نفر برای پشتیبانی از کودکان بی سرپرست و به منظور ادامه تحصیل این نونهالان به بنیاد کودک تعلق خواهد گرفت.

مکان: جنگلهای آلاشت. طبق صحبتی که با موسسه برگزار کننده تور شده است سفر یک روزه ای به این جنگلهای زیبا خواهیم داشت.


جنگل زیبای آلاشت

مخاطبین تور: ورود برای همگان آزاد است اما طبیعتا کسانی که صاحب شرکت هستند و یا می خواهند وارد مقوله کارآفرینی شوند و به هر نوعی دغدغه کارآفرینی دارند و همچنین از فضای طبیعت لذت می برند از جمله مخاطبین ما هستند اما همان طور که گفتم هیچگونه محدودیتی برای حضور در این تور نداریم.

شرایط: لوازمی که باید برای خود بیاورید طبیعتا در ایمیل جداگانه ای برای کسانی که ثبت نام کرده اند فرستاده می شود اما به دلیل ویژگی های فصل طبیعتا کفش مناسب، داشتن لباس گرم و بارانی و همچنین یک وعده غذای سبک برای ناهار از مهمترین موارد است. میان وعده های غذایی را موسسه تور بر عهده گرفته است و طبیعتا همه شامل بیمه طبیعت گردی خواهند شد.

چند خواهش و درخواست از خوانندگان و علاقه مندان: لطفا خبر این تور رو پخش کنید چون هرچه بیشتر ثبت نام کنن فضای بحث و تنوع افکار بیشتره ضمن آنکه تعداد بیشتری راجع به دیدگاه های خانه کارآفرینی و خدماتش می تونن استفاده کنن. هرچقدر سریع تر ثبت نام کنید کار من رو راحت تر می کنید از نظر هماهنگی با موسسه تور. در ضمن یادتون نره مبلغی از هزینه پرداختی هر شخص به منظور کمک هزینه درسی به کودکان بی سرپرست از طریق بنیاد کودک تعلق خواهد گرفت. شاخه غیر انتفاعی فانتازیو با کمک و همکاری بنیاد کودک قرار است که به صورت طولانی مدت همکاری داشته باشند. لطفا برای مشخصات حساب بانکی و غیرو از طریق صفحه تور با فانتازیو تماس بگیرید یا از طریق وبلاگ به من ایمیل بزنید


3 نظر برای “اولین تور کارآفرینی فانتازیو”

 1. مانی گفت:

  سلام خیلی عالی شد فکر کنم تور خیلی خوبی بشه و واسه ی تمام بچه ها یک خاطره ی به یاد ماندنی باشه

 2. ahmad گفت:

  سلام،
  حرکت بسیار مفیدی است اما می ترسم اغلب زمان تور یا هدف اصلی آن تبلیغ فعالیت های تجاری فانتازیو باشد که در این صورت تور قاعدتا باید رایگان برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شود.

 3. سیما گفت:

  با سلام

  موفق باشید . فقط تاریخ تورهای بعدی رو هم لطفا اعلام بفرمایید.
  ممنون

نظر خود را ثبت کنید