دنیای ماجراجویی کارآفرینی من

ارسال شده در ۴ مرداد ۱۳۹۱ توسط پژمان

سلام و درود به خوانندگان گرانقدر این وبلاگ

یاران، دوستان و خوانندگان قدیمی این وبلاگ حتما می دونن که به دلایل مختلف حدود دو سالی است که این وبلاگ به طور مستمر آپدیت نمیشه. در همین مدت ایمیل و کامنتهای متفاوتی گرفتم که همگی خواهان اشتراک اطلاعات تجربیات شخصی ام  چه در زندگی و چه در حیطه کاری است. شوربختانه به علت مشغله بسیار زیاد ، در حال حاضر این امر میسر نیست. حدود یک سال و نیم است که با کمک همکاران سوئدی خود، شرکتی تاسیس کرد ام که عمده حیطه فعالیتش در سطح اروپا و سپس کل دنیاست و طبیعتا به شدت مشغول این شرکت هستم.

به هر روی، از آنجا که به اصل اشتراک اطلاعات و تجربیات همچنان پایبندم، خبر خوب اینه که چنانچه علاقه مند به پیگیری مشغولیات روزمره من در زمینه کارآفرینی، سرمایه گذاری در شرکت های نوپا و استارتاپها هستید و یا علاقه به آینده پژوهی دارید، توصیه می کنم حتما اکانت تویتر مرا دنبال کنید. من اکثرا در مورد مسائل تخصصی لینک میدم و فکر می کنم شما اخبار و ایده های بسیار نابی رو می تونید دریافت کنید. چنانچه نیاز به تعامل با من هم دارید، تویتر فضای مناسبی برای پرسش و پاسخ تخصصی هست. از اینکه همیشه به این حقیر لطف داشتید بسیار ممنونم. دلم برای روزگار بیست سالگی و نوشته های ۱۰ ساله ام که همگی نشان از بی کله گی می داده تنگ شده ولی خب زمان نوشتن کمتری دارم پس فعلا همان اکانت تویتر را دریابید.


2 نظر برای “دنیای ماجراجویی کارآفرینی من”

  1. گزارش ۴۰کلاغ گفت:

    چرا تو هر تیتری و صفحه‌ای شما اینقدر “من من” میکنی‌؟ “درباره من”، “یاداشت‌های من”، “کار آفرینی من” و و و “من”… مگه خدایی نکرده عقده خود کم بزرگ بینی‌ دارید شما؟

  2. مونا گفت:

    خیلی جالبه من بعد از اییییییین همه سال دوباره وبلاگت رو دیدم!زنده من اون موقع خودم نمینوشتم ولی میخوندم خیلی ها رو از جمله تو
    هاها احتمالا در این موارد میگن چقدر عوض شدی!!
    خوب باشی

نظر خود را ثبت کنید