درخواست همکاری برگزاری همایش کارآفرینی تابستان ۹۲

ارسال شده در ۶ خرداد ۱۳۹۲ توسط پژمان

به امید خدا پس از چند سال توفیق پیدا شده که به ایران بازگردم. از همین الان برای روزهایم  برنامه ریزی کرده ام و البته در جهت بسیار مثبت و خوب. روزشماری من هم برای بازگشت شروع شده است ( نمی تونستم این احساس رو مخفی کنم). من هر موقع که ایران می آیم از رشد و  پویایی جوانان داخل کشور مبهوت می مانم. و این در حالی است که که همگی ما کاستی های زیاد و عمیق مملکت عزیزمان را می دانیم. اما چه باک. تا زنده هستیم باید تلاش کنیم و در اعتلای زندگی خود، اطرافیان و کشورمان بکوشیم. از اونجایی که عمل خود بهترین سند پویایی است، فعلا لیست زیر شامل فعالیتهایی است که با توجه به تمام محدودیت ها و کمبود وقت ولی با حسن نیت هموطنان و دوستان خوبم در حیطه کارآفرینی، به قطعیت رسیده است. اطلاعات بیشتر درباره این دو مورد ذکر شده، در پستهای بعدی اعلام خواهد شد.

۱. برگزاری یک کارگاه تخصصی کارآفرینی پیرامون اکوسیستم شتاب دهنده ها

۲. حضور در استارتاپ ویکند تهران به عنوان راهنما و سخنران

من در نظر دارم که یک کنفرانس رایگان همگانی نیز در شهر تهران برگزار کنم. برای این کار به مانند همیشه نیازمند همکاری هستم. تا کنون تمامی کنفرانس ها یا در پارکهای علم و فن آوری و یا در دانشکاه ها برگزار شده اند. از این رو اگر می توانید در زمینه به من کمک کنید حتما با ایمیل من تماس بگیرید. خواهشمندم چنانچه خودتون نمی تونید کمکی بکنید، حداقل این پست رو در گوگل پلاس و یا  سایر شبکه های اجتماعی خودتون به اشتراک بگذارید تا نهایتا با همکاری همدیگر این قضیه رو به پیش ببریم. انشالله که مثل همیشه تمامی این فعالیتها به نحو احسن انجام بشه


2 نظر برای “درخواست همکاری برگزاری همایش کارآفرینی تابستان ۹۲”

 1. hamed گفت:

  سلام به پزمان عزیز
  خوشومدی.
  خوشحال میشم سهمی در این پروژه داشته باشم.اگرچه ساکن شهرستانم با کمال میل از طرف من یا دوستان این فعالیت هر چه بهتر انجام شه.ارزوی تجربه های زیادتری برای تو دوست عزیز دارم.
  علاقمندت حامد .

 2. hoda گفت:

  سلام منم دوستم دارم تو راه کمکتون کنم اگه امکان پذیر بشه که خیلی عالی میشه

نظر خود را ثبت کنید